Tiistaikisat 2018, ilmoittautuminen

Kipparin tiedot

Etunimi

Sukunimi

Katuosoite

Postitoimipaikka

Postinumero

Sähköposti

Puhelin

Veneen tiedot

Purjenumero

Veneen nimi

Seura

Veneen LYS-tiedot

Veneen tyyppi

LYS-peruste

LYS-luku kilpailussa

Poikkeaako veneen kilpailussa käyttämä varustus vakioveneestä tai todistuksessa mainitusta?

Miten poikkeaa

Muita tietoja (Dual handed, naisisto)

Ilmoittautuneet (virkistä näyttö, niin näet omat tietosi, pc:ssä F5)
Sukunimi
Etunimi
Purjenumero
Veneen_nimi
Venetyyppi
LYS-luku
Silen
Magnus
SWE-1
Krut
Archambault 35
1.30
Lehmijoki
Eero
FIN-10468
Melisande
FIrst 31.7
1.19
Santala
Jukka
FIN 11655
Helou
Beneteau First 34.7
1.25
Dannberg
Sebastian
FIN 3227
s/y Duo
Scanmar 35
1.11
Tolvanen
Mika
FIN-11844
Eufore
First 40
1.38
Walden
Wille
570 tai 866
Tärnan
H-vene
1.07
Norio
Henri
FIN-8983
Zorro
Swan 41
1.21
Ruotsalainen
Sami
FIN 11952
Pato de Goma
Murena 30
1,09
Valkama
Jorma
FIN78
Bonbon
BB 10 meter
1,19
Hämäläinen
Rauli
FIN-968
Charapita
Albin Express
1.11
Thomasson
Kristian
FIN 903
Kira
Albin Express
1.12
Wakkola
Miikka
476
Snailing
Melges24
1,27
Relander
Markus
FIN 11715
Hooligan
First 36.7
1.28
Kari
Seppo
11595
Tetu 5
X 34
1.26
Saikko
Risto
FIN-5879
Ecco Domani
Artina33
1.15
Paarlahti
Elli
9106
Merenhuiske
J/80
1.20
Lehti
Jani
FIN-45
Mercedes-AMG
X-41
1,43
Wakkola
Miikka
476
Snailing team
Melges 24
1.27
Andtfolk
Lars
FIN-11456
Bura
Salona 37
1,29
sundbäck
rolf
917
go go
h vene
1.08
Puura
Sami
FIN-11761
Amélie
Bavaria 35 Match
1.27
Laulajainen
Sakari
FIN-11611
RAMDATA
Salona 37 IBC
1.30
Eloranta
Ville
FIN-9458
Herring Rouge
X-79
1.14
eklund
palle
FIN 11369
VindUngen
Finnflyer 36
1.32
Tuohino
Juha
FIN 3642
Merensilta
Scanmar 35
1.14
Törmä
Juho
FIN-8613
Obsessia
Linjett 32 MH
1,12
Hänninen
Juha
FIN-644
Lurifax
Albin Express
1.12
Hult
Arttu
FIN-6863
Inferna
Inferno 31
1,16
Räisänen
Heikki
FIN-420
Nauti ’n’ Nolla
Arcona 340
1.29
Seppälä
Tapio
FIN 9099
Kvinten
Finngulf 28e
1.14
Stahlberg
Kari
FIN11579
Milou
First 31.7
1.19
Pönni
Heikki
FIN-11433
Helena
Finngulf 331
1.23
Rönnback
Jan
Fin-11938
Jolly
J/97
1.23
Auvinen
Markku
FIN-4493
Donna
Inferno 31
1.16
sundbäck
rolf
2015
SAARENTÄHTI
HAI 2000
1.08
Lauttia
Timo
FIN-6801
TAI-TAI
Inferno 33
1.19
Kettunen
Oskari
11671
Aava
Arcona 340
1.29
Vuorilehto
Kai
FIN-10068
Pärlan
Finngulf 37
1,28
Caravitis
Timoleon
FIN931
Katriina
H-vene
1.08
Salminen
Ville
FIN-10279
Xtempore
X-302
1,16
Sälevaara
Sampo
Fin-3807
Annalivia
Siesta 32
1,15
Railo
Juhani
FIN-11625
LOW
First 34.7
1,25
Annunen
Pekka
FIN-279
4PLAY
Albin Express
1.12
Mattila
Pekka
FIN 2621
ElecTrip
FE83
1.08
Valtari
Kai
FIN-633
Luna
H- vene
1.08
Riski
Tuomas
FIN-11572
Bianco
First 35
1.29
Intovuori
Henry
FIN-3556
Ramona
Botnia Mini Racer
1,07
Valtonen
Ville
FIN-11854
Earl Grey
HP 1030
1.31
Niemelä
Hannu
FIN 52
AUDI E-Tron
Farr 52
1,66
Westerlund
Janne
FIN-9161
Shere Khan
J92
1.23